• Categories
  • Auto Na Akumulator Audi Q7 Standard Czarne

The Symbol : 2027
Gwarancja producenta 24 miesiące
Registration plates with child's name free of charge! Registration plates with Child's name
855.00
opak
Shipping price 150
SHIPPING INTERNATIONAL 150

Czarne Audi Q7 Standard na akumulator

Dziecięca wersja Audi Q7 z linii Standard niemal w każdym calu przypomina swój pełnowymiarowy odpowiednik — z tą różnicą, że zasilana jest na akumulator. Samochód dla dzieci w głębokim, czarnym kolorze to rewelacyjny SUV , który z pewnością poradzi sobie we wszystkich warunkach. Odpowiadają za to duże, wykonane z tworzywa sztucznego koła EVA, gwarantujące komfortową jazdę po różnych nawierzchniach. Gotowi na jazdę?

Prezentowany samochód terenowy dla dzieci posiada oryginalną licencję producenta, dzięki czemu ozdobiony jest logo marki Audi w wielu miejscach — na kierownicy, połyskujących kołpakach czy nadwoziu. Certyfikat ten sprawia, że dziecięca wersja Audi Q7 Standard jest tak samo doskonała, jak i ta przeznaczona dla dorosłych — a dodatkowo sprawia, że Twój maluch nigdy nie przejedzie przez park lub ulicę niezauważony.

Czarny crossover Audi Q7 Standard dla dzieci odznacza się rewelacyjnymi podzespołami, umożliwiającymi jazdę w prędkości od 3 do 5 km/h. Odpowiadają za to dwa silniki po 45W oraz akumulator 2x6V7Ah, a także automatyczna skrzynia biegów z trzema prędkościami. Wewnątrz pojazdu znajduje się jednoosobowa, zapewniająca wygodę i komfort kanapa wykonana z czarnej skóry ekologicznej, którą połączono z pasem bezpieczeństwa. Karoseria, spełniająca zarówno funkcję estetyczną, jak i ochronną, została wykonana z atestowanego tworzywa, które jest bardzo solidne, trwałe i wytrzymałe.

Akumulatorowy samochód w klasycznym, czarnym wydaniu odznacza się nowoczesnym designem, nawiązującym do wzornictwa pełnowymiarowego pojazdu, a także wykonaniem z materiałów najwyższej jakości. Podobieństwa łączące te pojazdy, to między innymi wysoki, masywny grill z poziomym ożebrowaniem, dokładnie odwzorowane reflektory LED w przedniej i tylnej części auta, a także przyciemniana przednia szyba, ułatwiająca zabawę w słoneczny dzień.

Wnętrze czarnego autka ukrywa w sobie fotel, dostosowaną wymiarami do rączek malucha kierownicę z klaksonem i przyciskiem dźwiękowym, dźwignię zmiany biegów czy gniazdo MP3, umożliwiające podpięcie swego odtwarzacza z wybranymi piosenkami, które uprzyjemnią dziecku zabawę. To nie wszystko — w pojeździe znajduje się wskaźnik naładowania akumulatora, będący bardzo pomocnym rozwiązaniem podczas częstej zabawy, a także podświetlane prędkościomierz i obrotomierz, wyglądające dokładnie tak, jak w samochodzie rodziców.

Za bezpieczeństwo płynące z zabawy i podróżowania z wykorzystaniem czarnego Audi Q7 Standard na akumulator odpowiadają wysokie drzwi połączone z blokadą, a także pilot 2.4G, pozwalający na zabawę młodszym kierowcom — sterownik ten umożliwia wybieranie kierunków i prędkości jazdy, a także awaryjne zatrzymanie. Jeśli jednak dziecko osiągnie wymagany wiek, może samodzielnie prowadzić swoje autko — wystarczy, że kliknie przycisk startu umieszczony obok deski rozdzielczej, a następnie wciśnie pedał gazu. Obsługa dziecięcego Audi Q7 Standard jest bardzo prosta i intuicyjna.

Licencjonowane autko dla dzieci Audi Q7 z linii Standard posiada certyfikat CE, będący gwarancją wykonania z atestowanych materiałów najwyższej jakości. Autko przeznaczone jest dla wszystkich kierowców powyżej 3. roku życia, jednak dołączony do zestawu pilot 2.4G umożliwia zabawę również młodszym dzieciakom — ich pojazdem mogą sterować rodzice lub opiekunowie. Akumulatorowe Audi Q7 Standard zapakowane jest w kartonowe pudełko, jego montaż jest prosty i krótki — trwa około 20 - 30 minut.

Informacje o produkcie
Pojazd na akumulator
Model Audi Q7
Kolor Czarny
Dane Techniczne
Silnik 2x45W
Akumulator 2x6V7Ah
Skrzynia Biegów Automatyczna
Wymiary Pojazdu 120cm x 70cm x 65cm
Wymiar Opakowania 122cm x 63cm x 47cm
Prędkość 3-5km/h
Masa Własna 20kg
Max. Obciążenie 30kg
Czas Ładowania 8 godzin
Czas Działania do 1 godziny
Hamulec Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P)
Wyposażenie
Pasy Bezpieczeństwa
Otwierane Drzwi
Kluczyki
Fotele Ekoskóra
Koła Miękkie EVA
Zdalne Sterowanie 2.4G, 3 prędkości
Światła Przednie LED, Podświetlana deska rozdzielcza
Audio Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy
The Signature Of The
E-mail
Ask a question