• Categories
  • Bestway Basen stelażowy 610x132cm 10w1 kamień 56883

The Symbol : 56883

56883, 610cm x 132cm Bestway kompletny duży basen stelażowy kamień

No goods
3500.00
Enter your email
Shipping price 150
SHIPPING INTERNATIONAL 150

Ogrodowy basen stelażowy marki Bestway idealnie sprawdzi się w czasie długich, letnich dni. Dzięki imponujących wymiarach 610 cm x 132 cm wygodnie pomieści całą rodzinę, by każdy mógł zaznać ochłody w upalny dzień. 

Stelaż basenu wykonany jest z metalowej konstrukcji Power Steel ™ odpornej na deszcz i zmienne warunki atmosferyczne. Stelaż wyposażony jest w system Seal & Lock, który zapewnia solidne i bezpieczne połączenie elementów stelaża. 

W niecce basenu zastosowano materiału Tritech™. Tritech™ to połączenie rdzenia z siatki poliestrowej z dwiema warstwami PVC o dużej grubości. 3-warstwowa taśma zapewnia dodatkowe podparcie burty, a podstawa jest wzmocniona pasem zapewniającym dodatkowe wsparcie konstrukcji. Zapewnia to doskonałą wytrzymałość i trwałość. Estetyczna grafika imitująca kamienną ścianę na zewnętrznej stronie niecki sprawia, że basen w ogrodzie będzie wyglądał bardziej estetycznie, synchronizując się z otoczeniem.

Basen o pojemności 33240 l (90 % wypełnienia) idealnie nadaje się do rodzinnych zabaw, nurkowania czy nauki pływania. Do szybkiego opróżniania służy wbudowany zawór spustowy z kontrolą przepływu. 

W zestawie znajduje się wygodna drabinka ułatwiająca wchodzenie i wychodzenie z basenu. Drabinka posiada opcję szybkiego wymontowania stopni, dzięki czemu dzieci nie będą miały możliwości korzystania z basenu, bez opieki osoby dorosłej. 

O jakość wody zadba dołączona pompa wraz z filtrem kartuszowym. Dzięki niej dłużej można cieszyć się leniuchowaniem w czystej wodzie. 

Dozownik chemii ChemConnect™ zapewnia zdrową i czystą wodę w basenie. Konstrukcja wbudowanego dozownika utrzymuje właściwą równowagę chemiczną przez automatyczne uwalnianie niezbędnej ilości chloru. 

Pokrywa na basen ochroni wodę przed zanieczyszczeniami (np. liśćmi, kawałkami trawy) gdy basen nie jest użytkowany. 
W zestawie:
- basen o wymiarach 610 x 132 cm,
- pompa o wydajności 9463 l/h #58391,
- węże,
- sitka, zaciski,
- filtr do pompy typu IV-B #58095,
- drabinka #58332
- dozownik chemii ChemConnect™
- pokrywa #58356,
- łatka naprawcza,
- instrukcja.


Najważniejsze cechy basenu:
Trójwarstwowe, bardzo wytrzymałe ścianki boczne z PCV i poliestru.
Najwyższej jakości, odporna na korozję, cynkowana rama stalowa dzięki której basen jest bardzo stabilny.
Okrągły kształt to łatwy montaż, większa stabilność konstrukcji i mniej marnowanej przestrzeni. Montaż basenu można wykonać bez narzędzi!

Dzięki nowoczesnej technologii wykonanie basenu zapewni długą jego żywotność.

Produkt nowy, oryginalnie spakowany, objęty gwarancją producenta. 

Waga 112,1 kg
Głębokość 132 cm
Średnica 610 cm
Pojemność 33240 l
Wymiar opakowania 130 cm x 94,5 cm x 55 cm
Pompa 9463 litrów/godz
Filtr typ IV
The Signature Of The
Email
Ask a question