• Categories
  • Moshi Deep Purple - Przenośny sanityzator UV-C LED (szary)

The Symbol : 99MO129031
1537.99
opak
Shipping price 150
SHIPPING INTERNATIONAL 150
Deep Purple™ to pierwszy na świecie przenośny sanityzator wyposażony w wysokiej klasy lampy UV-C LED oraz technologię LumiClear™. W przeciwieństwie do zwykłych steliryzatorów tego typu, Deep Purple firmy Moshi dezynfekuje cały przedmiot od razu ze wszystkich stron. Światło UV-C to bezpieczna, skuteczna i wolna od chemii metoda neutralizacji potencjalnych źródeł zanieczyszczeń. W odróżnieniu od tradycyjnych lamp UV-C, diody LED zastosowane w Deep Purple™ są trwałe, aktywują się natychmiast i nie zawierają rtęci.

Wnętrze sanityzatora wyłożone zostało teflonem o ultrawysokim współczynniku odbijania promieni światła. Całkowity proces sterylizacji nie wymaga przewracania dezynfekowanych rzeczy na drugą stronę i trwa jedynie 4 minuty. Specjalny wskaźnik zawierający farbę, która reaguje i zmienia kolor pod wpływem promieni ultrafioletowych, informuje użytkownka, że wnętrze zostało wystawione na działanie wystarczającej dawki światła UV do odkażenia.

Sanityzator Moshi zasilany jest przez port USB-C. Oznacza to, że można go zasilać np. przy pomocy power banka, jak i podłączyć do ładowarki sieciowej lub samochodowej. Elegancki design w formie składanego pudełka origami, który umożliwia jego złożenie na płasko do grubości zaledwie 2cm, pozwala mieć go zawsze przy sobie i używać praktycznie w dowolnym miejscu.

Cechy produktu:
- technologia LumiClear™ (dezynfekcja 360°)
- wysokiej klasy lampy UV-C LED
- wnętrze wyłożone teflonem odbijającym światło
- elegancki design w formie składanego pudełka origami
- wskaźnik aktywności reagujący na promienie UV-C
- wygodne zamknięcie z klamrą na magnes
- skuteczność potwierdzona testami (Anti Micro Activity >99.9%)
- zasilanie przez port USB-C (kabel USB-C w zestawie)


Typ Akcesoria czyszczące
Rodzaj gwarancji Rękojmia 24 m-ce
Kolor bazowy Szary
Materiał główny Teflon
IDERP 19684
The Signature Of The
E-mail
Ask a question