
Bóg w nas. Żyj w obecności Jezusa
Co to znaczy, że Bóg jest we mnie, i jak pogłębić z Nim więź?
Dlaczego warto zatroszczyć się o życie wewnętrzne?
Jak radzić sobie z problemami psychicznymi, depresją, poczuciem braku sensu i nadziei?
Skąd czerpać życiową pewność w obliczu zmienności świata i niestabilnych relacji, jak nie bać się przyszłości?
Siostra Bogna Młynarz ZDCh odpowiada na wiele trudnych pytań związanych z naszym życiem i wiarą. Pokazuje, jak czerpać radość z bycia sobą oraz pogłębiać życie duchowe. Mówi o Bogu, który jest zawsze w pełni zaangażowany w relację z nami. Trwa w nas. Jest nieustannie otwarty, pełen inicjatywy.
To mocne treści przekazane w praktyczny sposób dla tych, którzy nie są zainteresowani zewnętrzną religijnością i - niezależnie od tego, czy są w Kościele czy poszukują poza nim - chcą czegoś więcej.
Bóg stał się człowiekiem, a to znaczy, że chce się z tobą spotkać w konkretnym kontekście twojego życia. Tu i teraz. Z twoją duszą i ciałem, ze wszystkimi ich odczuciami i potrzebami. Zatem nie chodzi o to, by ewakuować się ze swojego człowieczeństwa, bo właśnie ono jest przestrzenią spotkania z Bogiem.
Tym, co nadaje naszym wysiłkom głęboki sens i zapala do podjęcia podróży, jest przekonanie, że w głębi duszy czeka na nas Bóg.
***
Safety Information
For use under direct adult supervision, Need to use protective measures. Do not use in traffic, Not suitable for children under the specified age. For use under adult supervision, This toy does not offer protection, Includes a toy. Adult supervision recommended
It has the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive for this type of device.
CE Declaration of Conformity | Complies with EN-71 - Safety of toys
For children over 3 years of age
It has the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive - Compliant with the EN-71 standard - Safety of toys