• Serwis

W przypadku problemów technicznych z przedmiotem prosimy w pierwszej kolejności o kontakt na numer tel: 501031535 w 95 % przypadków udaje nam się rozwiązać problem na podstawie informacji e-mail lub połączenia telefonicznego na numery telefonów podane na naszej stronie www.edukamp.pl

 

  W przypadku kontaktu z nami w sprawach reklamacji prosimy o przygotowanie poniższych informacji:

1. Daty zakupu i miejsca zakupu.
2. Nazwę towaru - najlepiej symbol katalogowy.
3. Opisu zauważonej wady.

 
Są to niezbędne informacje które trzeba posiadać, aby serwis czy konsultant udzielił odpowiedzi, postarał się rozwiązać problem i odpowiedział rzeczowo na  Państwa pytania.
 
Kontakt z Działem Serwisu:

1. Poprzez kontakt e-mail na adres: gkefekt@wp.pl
2. Poprzez kontakt telefoniczny: 501031535 lub 511024753
 
 
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji pomocnych zarówno po otrzymaniu pojazdu jak i po jego dłuższym nie używaniu:

Instrukcje dotyczące obsługi akumulatora oraz inne ważne informacje z którymi należy się zapoznać po otrzymaniu pojazdu, znajdziecie Państwo  po kliknięciu w poniższy link:
Ważne informacje dotyczące obsługi pojazdów na akumulator
 


W przypadku problemu z produktem w pierwszej kolejności prosimy o zapoznanie się z instrukcję obsługi która zawsze jest dołączona do produktu oraz filmami na naszym kanale youtube:

W wielu przypadkach powodem nie działania pojazdu jest zabrudzenie włączników czy przełączników ( zabrudzenie piaskiem, kurzem, zalanie przez dziecko np.: napojem), poniższy film przedstawia jak można samodzielnie naprawić przełącznik.
Dodatkowo do oczyszczenia można  użyć środka K2  o numerze 07 tzw. penetrator i odrdzewiacz, po oczyszczeniu blaszek można zastosować środek K2   PRO, ELECTRIC & ELECTRONIC  CLEANER CONTACT SPRAY   do czyszczenia instalacji elektrycznych - zwiększa on przewodzenie i zapobiega stratom napięcia. Zalecamy w trakcie użytkowania do stosowania tych środków, zwiększą one czas użytkowania pojazdu, dzięki lepszemu przewodzeniu, zwiększymy żywotność akumulatorów czy poprawimy przewodzenie przełączników.lub zachęcamy do zapoznania się z Działem Instrukcje na naszej stronie - link poniżej:


http://www.edukamp.pl/news/n/197/Filmiki-instruktazowe-montazu-pojazdow

Porady i informacje:

Gdy uruchomiliście Państwo pojazd na akumulator po dłuższym czasie jego nie używania ( np po zimie) prosimy w pierwszej kolejności o sprawdzenie:

1. Stopnia naładowania akumulatora - należy pamiętać że każdy akumulator wymaga ładowania i rozładowania  najlepiej co najmniej raz na dwa tygodnie w sytuacji gdy nie jest używany, w skrajnych przypadkach raz na 30 dni.

Nie należy dopuścić do rozładowania się akumulatorów poniżej napięć:
 
Dla akumulatorów 12V  - 10,5 V
Dla akumulatorów 6 V - 4, 5 V

 

Nadmierne rozładowanie akumulatora powoduje zmniejszenie jego możliwości magazynowania energii,   ograniczenie   pojemności   i   skrócenie   żywotności.   Nadmierne   rozładowanie   może   być również skutkiem pozostawienia rozładowanego akumulatora przez dłuższy czas bez ładowania.
Zbyt głęboko rozładowywane akumulatory ulegają częściowej, nieodwracalnej utracie dostępnej pojemności.
UWAGA: Po rozładowaniu akumulatora, należy go niezwłocznie w pełni naładować (najlepiej zrobić to w ciągu 48 godzin )

2. Sprawdzenie połączeń wszystkich złączek w pojeździe - najlepiej wszystkie złączki po okresie zimowym rozłączyć - oczyścić i podłączyć ponownie. Można na złącza użyć płynów np. WD40 lub pokrewnych o podobnych parametrach przewodzenia.
 
W przypadku gdy podjęte działania nie dają rezultatów, a problemy nadal występuję prosimy o wypełnienie poniższego formularza - umożliwi on  bezpośredni  kontakt z naszymi serwisantami lub bezpośredni kontakt z Działem Serwisu poprzez zarejestrowanie się na stronie www.super-toys.pl i wypełnienie zgłoszenia reklamacyjnego lub bezpośredni kontakt poprzez e-mail.
 
Serwis odpowiada na wszystkie otrzymane wiadomości - najczęściej jest to czas 24- 72 h.