Kod rabatowy "EDUKAMP" - obniży wartość koszyka o 5% Darmowa wysyłka od 99zł Naklejka z imieniem dziecka i prawo jazdy gratis

Ćwiczenia kaligraficzne dla klas IV-VI i GIM

Symbol: 9788360403082
Dostępność: 14 szt.
57.03
54.18 cena z kodem: EDUKAMP
szt.
Zamówienia telefoniczne: 501-031-535 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24-48 h od zakupu
Cena przesyłki:
8.49
  • Odbiór osobisty Kraków ul. Ofiar Dąbia 4 0
  • Odbiór osobisty Kraków ul. Ofiar Dąbia 4 0
  • Orlen paczka 8.49
  • Paczkomaty 24/7 9.99
  • Kurier DPD 12.9
  • Paczkomaty 24/7 (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DPD (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DHL 18
  • Kurier DHL (POBRANIE) 21
EAN:
9788360403082

Ćwiczenia kaligraficzne Piszę po śladzie, cz. II" przeznaczone są dla uczniów klas IV-VI oraz starszych mających trudności w opanowaniu poprawnej grafiki pisma.
Na rynku edukacyjnym jest wiele ćwiczeń ćwiczących rękę piszącą. Rodzice, nauczyciele zastanawiają się, które z nich wybrać dla swoich dzieci, które się sprawdzą, będą skuteczne. Prezentowane ćwiczenia są absolutną rewelacją na rynku edukacyjnym. Podczas pracy nad nimi zostały uwzglednione wszystkie standardy i wymogi, które mają wpływ na przygotowanie dziecka do prawidłowego pisania. A oto, co wpływa na ich skuteczność:
Mogą być stosowane w szkole, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych oraz w pracy z rodzicami w domu.
Zawierają 109 stron liter alfabetu według kolejności ich wprowadzania w trakcie nauki szkolnej.
Każda litera podzielona jest na elementy ułatwiające kształtne pisanie z zachowaniem prawidłowego kierunku. Wzory opracowanych liter oraz ich części napisane są przerywaną linią, a w końcowym etapie ćwiczenia linią ciągłą o mniej intensywnym kolorze.
Zadaniem ucznia jest ćwiczenie pisania po śladzie kolejnych elementów, a następnie całych liter według zasady ciągłości pisania.
Ćwiczenia są przełomową publikacją na rynku z zakresu ćwiczeń grafomotorycznych dlatego, że:
- po raz pierwszy uczeń otrzymuje nie szlaczki i nie pojedyncze litery,
na których ćwiczy kaligrafię i rękę piszącą - ale kompletny zestaw 109 kart do kopiowania z literami alfabetu,
- ćwiczy pisząc po śladzie stopniowo - najpierw kolejne elementy danej litery,
w coraz większym zakresie - aż do ćwiczenia pisania całych liter.

Parametry:
Wydawnictwo:
Seventh Sea
Autor:
Liliana Łabuda, Bożena Garbacka, Marcin Garbacki
Rok wydania:
2009
Oprawa:
broszurowa
Stron:
109

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej

Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.

 

Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek

 

Dla dzieci powyżej 3-go roku życia

 

Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej - Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek

Dane producenta

ATENEUM M. KOGUT
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków
Poland

730260740
[email protected]

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: