
Dookoła świata. Wyszukaj i policz
Dookoła świata. Wyszukaj i policz to książka interaktywna z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. Publikacja jest częścią innowacyjnego systemu nauki i zabawy w jednym.
Każda strona to mnóstwo zabawy w wyszukiwanie i liczenie. Zadaniem małego czytelnika jest znajdowanie i liczenie ukrytych obiektów: 1 pies, 2 gitary, 3 kapelusze, 4 marakasy, 5 kolibrów... W Meksyku, Indiach, Kenii, Maroku, Australii, Japonii i na Grenlandii.
Maluchy bawią się i rozwijają spostrzegawczość, poznając około 200 słów. Nabierają wprawy w liczeniu do pięciu, a także zapoznają się z charakterystycznymi cechami poszczególnych krajów, świetnie uchwyconymi na uroczych i pełnych szczegółów ilustracjach.
Dodatkową atrakcją książki są utwory do słuchania - melodie z różnych stron świata, a także polecenia i zabawy zachęcające do aktywności muzyczno-ruchowej.
Wyszukaj i policz rzeczy na całym świecie! Baw się dobrze!
Pozostałe tytuły książek Kakadu:
Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta domowe
Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta świata
Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki wokół mnie
Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki na spacerze
Wyszukaj i policz. Baśnie
Angielski słowniczek obrazkowy
Pory roku
Pierwsze litery
Kim zostanę, gdy dorosnę?
Boże Narodzenie z kolędami
Wszystko gra! Poznajemy instrumenty muzyczne
500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1
* pióro Kakadu nie jest częścią zestawu
Safety Information
For use under direct adult supervision, Need to use protective measures. Do not use in traffic, Not suitable for children under the specified age. For use under adult supervision, This toy does not offer protection, Includes a toy. Adult supervision recommended
It has the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive for this type of device.
CE Declaration of Conformity | Complies with EN-71 - Safety of toys
For children over 3 years of age
It has the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive - Compliant with the EN-71 standard - Safety of toys