Kod rabatowy "EDUKAMP" - obniży wartość koszyka o 5% Darmowa wysyłka od 99zł Naklejka z imieniem dziecka i prawo jazdy gratis

Łąka

Symbol: 9788367845700
Dostępność: 21 szt.
46.32
44 cena z kodem: EDUKAMP
szt.
Zamówienia telefoniczne: 501-031-535 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24-48 h od zakupu
Cena przesyłki:
8.49
  • Odbiór osobisty Kraków ul. Ofiar Dąbia 4 0
  • Odbiór osobisty Kraków ul. Ofiar Dąbia 4 0
  • Orlen paczka 8.49
  • Paczkomaty 24/7 9.99
  • Kurier DPD 12.9
  • Paczkomaty 24/7 (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DPD (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DHL 18
  • Kurier DHL (POBRANIE) 21
EAN:
9788367845700

Nieokiełznana natura, ludowość i miłość.

Wiersze, ballady i erotyki. Niezrównany język.

Łąka to drugi zbiór wierszy Bolesława Leśmiana, po raz pierwszy wydany w 1920 roku. W tym najsłynniejszym tomie poezji Leśmiana odnaleźć można ślady ludowości, zachwytu nad rodzimą przyrodą i niezwykle zmysłowe, najpiękniejsze polskie erotyki. Zawiera zbiorekW malinowym chruśniaku.

"Kiedyś przeczytam" to seria klasyki polskiej literatury, która ma cieszyć nie tylko słowami, ale i opracowaniem edytorskim: minimalistyczne płócienne okładki, z ilustracyjnymi miniaturami zaprojektowanymi przez znakomite graficzki i grafików, szlachetny papier i specjalne opracowanie.

Posłowie każdej pozycji przygotowała Aneta Korycińska, znana jako Baba od polskiego. Pisze nie tylko o autorze, treści książki czy okolicznościach jej powstania, ale znajdziemy tam mnóstwo mało znanych ciekawostek, o których nie uczono w szkole.

Nazwa serii nawiązuje do myśli, która często pojawia się, gdy czytelnicy patrzą w stronę klasyki. Nikogo nie oceniamy. W końcu kiedyś przeczytamy te wszystkie wspaniałe książki.

Parametry:
Wydawnictwo:
Powergraph
Autor:
Bolesław Leśmian
Rok wydania:
2025
Oprawa:
twarda z obwolutą
Stron:
240
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: