Kod rabatowy "EDUKAMP" - obniży wartość koszyka o 5% Darmowa wysyłka od 99zł Naklejka z imieniem dziecka i prawo jazdy gratis

Świat dziecka. Kolory

Symbol: 9788367539975
Dostępność: 20 szt.
29.05
27.6 cena z kodem: EDUKAMP
szt.
Zamówienia telefoniczne: 501-031-535 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 24-48 h od zakupu
Cena przesyłki:
9.49
  • Odbiór osobisty Kraków ul. Ofiar Dąbia 4 0
  • Odbiór osobisty Kraków ul. Ofiar Dąbia 4 0
  • Orlen paczka 9.49
  • Paczkomaty 24/7 9.99
  • Kurier DPD 12.9
  • Paczkomaty 24/7 (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DPD (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DHL 18
  • Kurier DHL (POBRANIE) 21
EAN:
9788367539975

Książka składa się z trzech części:

Pierwsza, oprócz wstępu opisującego znaczenie kolorów, jakie występują w twórczości artystów, malarzy, pisarzy, zawiera wiersze podkreślające, jak zmieniają się barwy w związku ze zmianą pory roku i jak wpływają na życie ludzi i zwierząt.

Druga część mówi o PRZJAŹNI POLSKICH I UKRAIŃSKICH DZIECI i stanowi rodzaj teatrzyku. Opisuje reakcje małych Ukraińców na wieść o agresji Rosji na ich ojczyznę i pomoc Polaków. Początek agresji 24 luty 2022 roku.

Jest opis głównych bohaterów pierwszo- i drugoplanowych. Przyjaźń ukraińskiego chłopca Nazara i polskiej dziewczyny Małgosi pozwala mu się oderwać od rzeczywistości. W dziecięcym świecie nie ma miejsca na wojnę. Jest tylko szczęście i miłość matczyna.

Trzecia część dotyczy Egiptu, kolebki najstarszych cywilizacji i skierowana do przyszłych młodych naukowców. Zawiera bardzo ciekawe ilustracje w tym trzy wykonane w Muzeum Archeologicznym w Gdańsku. Są tu opisane fakty historyczne, w tym wierzenia w starożytnym Egipcie, ucieczka Żydów z Egiptu.

Parametry:
Wydawnictwo:
BookEdit
Autor:
Mirosława Smrek
Rok wydania:
2023
Oprawa:
twarda
Stron:
76

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej

Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.

 

Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek

 

Dla dzieci powyżej 3-go roku życia

 

Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej - Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: