Baw się i dotknij. Na łące KS0387
Baw się i dotknij. Na łące
Baw się i dotknij. Na łące to książeczka sensoryczna dla dzieci. Zawiera zabawne wierszyki oraz piękne, kolorowe ilustracje z silikonowymi fragmentami. Książeczka sensoryczna do czytania, oglądania i dotykania we wspaniały sposób stymuluje zmysły dziecka.
Elementy dotykowe o różnej fakturze wywołują zaciekawienie i budzą zainteresowanie dziecka, pobudzając umysł do rozwoju. Duże wzory i wyraźne kolory doskonalą zmysł wzroku i postrzegania.
Proszę Państwa - oto żuk. Toczy kulę: stuku, stuk. Tak już w tej książeczce jest - dotknij zwierząt, jeśli chcesz! Książeczka „Baw się i dotknij":
- doskonała zabawa z dzieckiem,
- sposób na stymulowanie zmysłów malucha,
- do czytania, oglądania i dotykania.
Wiek: 0-3 lat
Liczba stron: 10
Książeczka sensoryczna to doskonały pomysł na pierwszą książeczkę dla malucha!
Zabawki sensoryczne służące do zabawy i wczesnej nauki (w tym książeczki) są dobrym sposobem na stymulowanie rozwoju dziecka już od pierwszych dni jego życia.
Ogromny wybór różnego rodzaju książeczek: bajek i baśni, opowiadań, kolorowanek, łamigłówek itp. dla dzieci w każdym wieku, znajdą Państwo w sklepie Jokomisiada!
Safety Information
For use under direct adult supervision, Need to use protective measures. Do not use in traffic, Not suitable for children under the specified age. For use under adult supervision, This toy does not offer protection, Includes a toy. Adult supervision recommended
It has the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive for this type of device.
CE Declaration of Conformity | Complies with EN-71 - Safety of toys
For children over 3 years of age
Manufacturer details
Wydawnictwo Aksjomat sp. z o.o.
ul. Wita Stwosza 1/7
87-100 Toruń
Poland
566226941
[email protected]