Długopis Nespresso. Edycja 6

The Symbol : 7630002353878
The Availability Of : 4 opak
240.09
228.09 price with code : EDUKAMP
opak
Orders by phone: 501-031-535 Leave your phone
Shipping within : Right away
Shipping price :
The Lack Of
About this product
Wydawnictwo:
Carandache
Wymiary:
164x71 mm
Obudowa:
pudełko
EAN :
7630002353878

Długopis szwajcarskiej marki Caran dAche z kolekcji Nespresso Edycja 6.

Edycja specjalna Caran dAche + Nespresso.

Długopis 849 to ikona marki Caran dAche o monochromatycznym, metalicznym wyglądzie, zrodziła się z sukcesu wcześniejszej współpracy z Nespresso. Motywacją tej szóstej edycji jest wspólna wizja świata, w którym design, zrównoważony rozwój i kolor łączą się, tworząc wyjątkowe produkty.

Długopis 849 wykonany jest z aluminium pochodzącego z przetworzonych kapsułek Nespresso. Kolor długopisu czerpie inspirację z kapsułki Kazaar. Ten uniwersalny kolor wykracza poza pokolenia i preferencje, stając się istotnym punktem odniesienia. Korpus długopisu, wykonany jest z aluminium pochodzącego z recyklingu, ma wygrawerowany napis Historia recyklingu jest w Twoich rękach co przypomina, że każde działanie ma znaczenie i że każdy może napisać własną historię.

Ta edycja specjalna 849 Caran dAche + Nespresso to znacznie więcej niż zwykły przyrząd do pisania - to jest właśnie historia recyklingu. Wyjątkowa współpraca dwóch szwajcarskich firm, która po raz kolejny świadczy o ich zaangażowaniu w ekoprojektowanie i zrównoważony rozwój.

Długopis posiada przyciskowy mechanizm wysuwu wkładu. Wyposażony w bardzo pojemny wkład długopisowy Goliath czarny M, który pozwoli nam na zapisanie 600 stron A4.

Długopis umieszczony jest w ekologicznym opakowaniu, wykonanym z tektury pochodzącej w 100% z recyklingu i nadającej się do recyklingu. Innowacyjna konstrukcja opakowania pozwalająca uniknąć użycia kleju. Opakowanie posiada wycięcie w kształcie oryginalnej kapsułki Nespresso.

Parameters :
Wydawnictwo:
Carandache
Wymiary:
164x71 mm
Obudowa:
pudełko

Safety Information

For use under direct adult supervision, Need to use protective measures. Do not use in traffic, Not suitable for children under the specified age. For use under adult supervision, This toy does not offer protection, Includes a toy. Adult supervision recommended

It has the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive for this type of device.

 

CE Declaration of Conformity | Complies with EN-71 - Safety of toys

 

For children over 3 years of age

 

It has the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive - Compliant with the EN-71 standard - Safety of toys

There is currently no comments or ratings for this product.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :