![Masaż w kosmetyce i odnowie biologicznej Masaż w kosmetyce i odnowie biologicznej](/images/edukamp2/1892000-1893000/Masaz-w-kosmetyce-i-odnowie-biologicznej_%5B1892721%5D_480.jpg)
Książka: "Masaż w kosmetyce i odnowie biologicznej" autorstwa cenionego w Polsce masażysty i instruktora masażu Leszka Magiery stanowi pierwszą w polskiej literaturze fachowej próbę ujęcia problematyki związanej z masażem w kosmetyce i odnowie biologicznej. Podręcznik pozwala na naukę technik:
- masażu kosmetycznego,
- masażu limfatycznego,
- masaż synchroniczny na cztery ręce,
- gorącymi kamieniami,
- oraz stemplami ziołowymi.
Podręcznik do masażu przeznaczony jest dla kosmetyczek, masażystów pracujących w ośrodkach SPA i gabinetach odnowy biologicznej.
Skrócony spis treści:
Rozdział 1. Teoretyczne podstawy masażu
Rozdział 2. Masaż kosmetyczny
Rozdział 3. Masaż limfatyczny
Rozdział 4. Masaż relaksacyjny
Rozdział 5. Masaż orientalny
Rozdział 6. Masaż przyrządowy
Rozdział 7. Masaż w środowisku wodnym
Rozdział 8. Inne masaże
Safety Information
For use under direct adult supervision, Need to use protective measures. Do not use in traffic, Not suitable for children under the specified age. For use under adult supervision, This toy does not offer protection, Includes a toy. Adult supervision recommended
It has the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive for this type of device.
CE Declaration of Conformity | Complies with EN-71 - Safety of toys
For children over 3 years of age
It has the CE mark confirming compliance with the requirements of the European Union directive - Compliant with the EN-71 standard - Safety of toys
Manufacturer details
ATENEUM M. KOGUT
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków
Poland
730260740
[email protected]